Nasze sklepy

Oto lokalizacje naszych sklepów, zapraszamy do kontaktu z nami:

Nazwa sklepu Adres Sklepu Godziny otwarcia
Sklep firmowy w Jabłonowie ul. Przemysłowa 3 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Telefon: +48 730 837 660
E-mail: jablonowo@zlotowska.pl

Poniedziałek:  08.00-16.00

Wtorek:  08.00-16.00

Środa:  08.00-16.00

Czwartek:  08.00-16.00

Piątek:  08.00-16.00

Sobota:  08.00-13.00

Sklep firmowy w Białośliwiu ul. Podgórna 9 89-340 Białośliwie

Telefon: +48 67 287 51 57
E-mail: bialosliwie@zlotowska.p

Poniedziałek:  08.00-16.00

Wtorek:  08.00-16.00

Środa:  08.00-16.00

Czwartek:  08.00-16.00

Piątek:  08.00-16.00

Sobota:  08.00-13.00

Sklep firmowy w Dębe Dębe 64-720 Lubasz

Telefon: +48 570 005 420
E-mail: debe@zlotowska.pl

Numer GG 54660222

Poniedziałek:  8:00 - 16:00

Wtorek:  8:00 - 16:00

Środa:  8:00 - 16:00

Czwartek:  8:00 - 16:00

Piątek:  8:00 - 16:00

Sobota:  8:00 - 13:00

Sklep firmowy w Szczecinku ul. Pilska 5 78-400 Szczecinek

Telefon: +48 570 570 047
E-mail: szczecinek@zlotowska.pl

Numer GG 52104868

Poniedziałek:  8:00 - 16:00

Wtorek:  8:00 - 16:00

Środa:  8:00 - 16:00

Czwartek:  8:00 - 16:00

Piątek:  8:00 - 16:00

Sobota:  8:00 - 13:00

Sklep firmowy w Tucholi ul. Transportowa 4 89-501 Tuchola

Telefon: +48 606 757 722
E-mail: tuchola@zlotowska.pl

Numer GG 52095643

Poniedziałek:  8:00 - 16:00

Wtorek:  8:00 - 16:00

Środa:  8:00 - 16:00

Czwartek:  8:00 - 16:00

Piątek:  8:00 - 16:00

Sobota:  8:00 - 13:00

Sklep firmowy w Sypniewie ul. 29 Stycznia 117 89-422 Sypniewo

Telefon: +48 883 173 999
E-mail: sypniewo@zlotowska.pl

Numer GG 52102199

Poniedziałek:  8:00 - 16:00

Wtorek:  8:00 - 16:00

Środa:  8:00 - 16:00

Czwartek:  8:00 - 16:00

Piątek:  8:00 - 16:00

Sobota:  8:00 - 13:00

Sklep firmowy w Witkowie ul. Gnieźnieńska 14 62-230 Witkowo

Telefon: +48 61 307 12 00
E-mail: witkowo@zlotowska.pl

Poniedziałek:  8.00-16.00

Wtorek:  8:00 - 16:00

Środa:  8:00 - 16:00

Czwartek:  8:00 - 16:00

Piątek:  8:00 - 16:00

Sobota:  8:00 - 13:00

Sklep firmowy w Złotowie ul. Za Dworcem 2a 77-400 Złotów

Telefon: +48 67 263 26 57
E-mail: sklep@zlotowska.com

Poniedziałek:  8:00-18:00

Wtorek:  8:00-18:00

Środa:  8:00-18:00

Czwartek:  8:00-18:00

Piątek:  8:00-18:00

Sobota:  8:00-14:00

Niedziela:  nieczynne

Sklep firmowy w Szadku ul. Sieradzka 18 98-240 Szadek

Telefon: +48 530 787 900
E-mail: szadek@zlotowska.pl

Poniedziałek:  8:00 - 16:00

Wtorek:  8:00 - 16:00

Środa:  8:00 - 16:00

Czwartek:  8:00 - 16:00

Piątek:  8:00 - 16:00

Sobota:  8:00 - 13:00

Sklep firmowy w Chojnicach ul. Łużycka 3 89-600 Chojnice

Telefon: +48 570 005 939
E-mail: chojnice@zlotowska.pl

Poniedziałek:  8:00-16:00

Wtorek:  8:00-16:00

Środa:  8:00-16:00

Czwartek:  8:00-16:00

Piątek:  8:00-16:00

Sobota:  8:00-13:00